fbpx
Centrum Szkoleniowe JBJ

Centrum JBJ - wczytywanie...

Dowiedz się

O nas więcej

W Centrum Zdrowia i Urody JBJ zajmujemy się świadczeniem usług oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko pojętej branży beauty od ponad 15 lat. W naszej ofercie znajdziesz kursy z zakresu między innymi: stylizacji paznokci (manicure, pedicure), kosmetyki (przedłużanie rzęs, depilacja, wizaż), masażu, fryzjerstwa (strzyżenie, przedłużanie, upięcia), piercingu, tatuażu i wiele, wiele innych.

Ponadto prowadzimy kursy doszkalające i przygotowujące do uzyskania tytułu technika w swoim zawodzie. Naszą pełną ofertę znajdziesz w zakładce Szkolenia.

Szkolenia

Dlaczego my?

Jesteśmy na rynku szkoleń w sektorze beauty już od ponad 10 lat, zaś na rynku usług od ponad 15! W tym czasie zebraliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, którą pragniemy się z Wami podzielić. Prowadzimy szkolenia w trybie indywidualnym, jak i grupowym oraz na zlecenia Urzędów Pracy, PCPR, MOPS, Zakładów Aktywacji Zawodowej. Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów posiadających gruntowną wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom nauczania.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kursantów. Zapewniamy nowoczesny sprzęt, profesjonalne produkty oraz w pełni wyposażone stanowiska pracy.

Jesteśmy legalną placówką szkoleniową z wpisem do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.30/00177/2010, dzięki czemu na naszych kursach uzyskasz certyfikat i/lub zaświadczenie MEN. Prowadzimy również szkolenia dofinansowane ze środków publicznych dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy (więcej informacji w zakładce Dofinansowanie).

  • Doświadczeni instruktorzy
  • Atrakcyjne ceny
  • Dofinansowanie (sprawdź w menu)
0
lat w branży Beauty
0
przeprowadzonych szkoleń
0 +
wyszkolonych kursantów

Nasz Zespół

BEATA JAKOBSCHE

BEATA JAKOBSCHE

Founder

Założycielka Centrum Zdrowia i Urody JBJ. Swoją przygodę z branżą beauty zaczęła już ponad 15 lat temu. Jest specjalistką w dziedzinie kosmetologii. Poza centrum prowadzi również zajęcia z kosmetologii i wizażu w szkołach Cosinus oraz TEB Edukacja.

PAWEŁ JELEŃKOWSKI

PAWEŁ JELEŃKOWSKI

Technik Fryzjerstwa

Instruktor nauki zawodu fryzjerstwa

KATARZYNA WINIARSKA-GNIOT

KATARZYNA WINIARSKA-GNIOT

Technik Fryzjerstwa

Specjalista z zakresu fryzjerstwa w Centrum Zdrowia i Urody JBJ od 5 lat.

Alicja Kokoszka

Alicja Kokoszka

instruktorka kosmetologii i masażu

Wykwalifikowana instruktorka i trenerka z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej, upiększającej oraz z zakresu masażu relaksacyjnego i leczniczego. Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dzieli się również z uczniami szkół policealnych (m. in. Cosinus, Żak, Teb).

Adrian Kokoszka

Adrian Kokoszka

mgr pielęgniarstwa

Szkoleniowiec z zakresu pierwszej pomocy medycznej, medycyny estetycznej oraz piercingu.

Oliwia Jakobsche

Oliwia Jakobsche

szkoleniowiec, administrator strony

Inżynier informatyki z pasji, na co dzień developer i team leader w dużej korporacji, dyżurny administrator strony i szkoleniowiec z zakresu podstaw obsługi komputera (w szczególności dedykowanego seniorom) i grafiki komputerowej.